InLviv.net - Львівський портал у Львові

У Харкові за балконні прибудови доведеться платити податок

А ось при розрахунку податку на нерухомість ці квадратні заходи враховуються.

Як повідомив радник Харківського міського голови з питань земельних відносин Павло Пивоваров, в мерію часто звертаються харків'яни з питанням: чи потрібно платити податок на землю, якщо є узаконена прибудова до квартири, розташованої на першому поверсі?

«Коли почали надходити звернення громадян, ми стали розбиратися в цьому питанні і отримали роз'яснення Мінрегіонбуду. Нам повідомили, що прибудовані балкони є частиною приміщення, тому оформляти земельні ділянки для них не потрібно. Відповідно, не потрібно і платити податок на землю, - каже Павло Пивоваров. - Однак це стосується тільки фізичних осіб, які спорудили прибудови до своїх квартир. Там, де є комерційне використання, тобто прибудову зробили аптеки, магазини, перукарні або стоматології - зайнята ними земля підлягає оподаткуванню ».

В ГУ УКРІНФОРМ в Харківській області цю інформацію підтвердили. Але при цьому уточнили: оскільки узаконені прибудови є частиною житлового приміщення - додаткові квадратні метри будуть враховуватися при розрахунку податку на нерухомість.

13.09.2016 22:32

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!