InLviv.net - Львівський портал у Львові

У жителів Харкова відібрали телефони

Велика кількість харків'ян залишилися без міських телефонів. За словами городян, вони вже просто втомилися скаржитися на якість зв'язку, що надається «Укртелекомом». Мовляв, у разі поломки не дочекаєшся майстра, а терміни ремонту взагалі не витримують жодної критики. Відзначимо, що найчастіше скаржаться жителі Московського і Слобідського районів міста.

«Телефон поламався приблизно місяць тому. Спочатку просто чекала. Думала, може, там якась поломка, і через невеликий час її виправлять, але безрезультатно. За цей місяць шість разів дзвонила в колл-центр і навіть приходила на АТС. Результатів було нуль. Через відсутність міського телефону я не можу зв'язатися з батьком, він уже старенький і мобільним йому дуже незручно користуватися », - розповіла харків'янка Тетяна.

За словами постраждалих, знайти крайнього, хто повинен займатися ремонтом - неможливо.

«Нова система роботи з абонентами просто доходить до маразму. По-перше, щоб повідомити про поломку, потрібно телефонувати в колл-центр, який в Києві. Вже звідти вони спускають заявку в місцеву АТС і просять надіслати майстра. Якщо відбувається диво, і майстер все-таки приходить, то в основному він або не може потрапити до місця поломки, так як воно може перебувати в іншій будівлі, а у нього туди доступу немає, або говорять, що це їх не стосується. Щоб залишити заявку ще раз і дочекатися «компетентного» майстра, знову потрібно дзвонити в Київ. По-третє, щоб дізнатися подробиці про роботу за вашою заявкою, знову потрібно дзвонити в столицю. Це дуже незручно, так як витрачається зайвий час, і швидкості виконання ремонтних робіт не додає ».

Як розповідають харків'яни, період виконання робіт теж не дотримуються. Ремонт може проводитися від пару тижнів до нескінченності.

«Коли телефон ламався у дочки, то виправили десь протягом 2-3 місяців. А ось у мене телефон вже не працює більше року, і в колл-центрі тільки годують обіцянками. Зачекайте місяць, почекайте два. В останній раз і зовсім сказали, що термін виконання в заявці не вказано. Тобто робота по цій заявці вже навіть не ведеться ».

У самому «Укртелекомі» розповіли, що на час проведення ремонтних робіт абонплата не стягується.

«За час відсутності послуги абонентам робиться перерахунок. При цьому, всі заявки реєструються в електронній системі, на них формуються наряди, і бригади починають працювати. Відмовлятися людям від фіксованого телефонного лінії чи ні - право кожного. На це ми не може вплинути, як і на хід виконання заявок. Чеще причиною того, що телефон довго не працює, є вкрадений кабель. На усунення таких заявок грошей немає », - підкреслили« ГХ »в колл-центрі компанії.

При цьому юристи радить на подібні дії з боку "Укртелекому" скаржитися в Антимонопольний комітет.


19.09.2016 19:10

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!