InLviv.net - Львівський портал у Львові

Харків'яни готуються до суворої зими

Підвищення вартості комунальних послуг підштовхнуло українців активно зайнятися вивченням енергозберігаючих технологій. За оцінками експертів, правильне утеплення зберігає до 40% енергії. За даними аналітиків OLX, для відчутного покращення енергоефективності необхідно вкладення від декількох сотень до декількох тисяч гривень.

Експерти впевнені, що утеплювати будинок краще комплексно. Найбільш простий спосіб зменшити тепловтрати - наклеїти на вікна прозору теплосберегающую плівку. Погонний метр такої плівки через OLX в Харкові можна купити всього за 23 грн.

Можна утеплити і внутрішні стіни. Для цього досить встановити за батареями рефлектори або фольгу на картонці. За допомогою такого нехитрого способу тепло буде йти в приміщення, а не на зовнішню стіну. До слова, моток фольги можна придбати всього за 55 грн.

Також зберегти тепло допоможе стельовий вентилятор (новий можна знайти за 700 грн., При тому, що середня ринкова ціна - близько 1 500-1 800 грн.).

Чи врятує від холоду мешканців перших поверхів і мешканців приватних будинків головний радянський символ - килим. Якщо покласти його на підлогу, то тепло не буде йти вниз. У Харківській області килим можна придбати в середньому за 300 грн.

У боротьбі з протягом допоможе гумовий ущільнювач, яким зазвичай утеплюють віконні рами. Ціни на такий матеріал стартують від 100 грн. за 18 метрів. Крім того, зазори у вікнах можна усунути за допомогою монтажної піни (50 грн.) Або силіконового герметика (від 50 грн.).

Зрозуміло, найбільш надійним способом зберегти тепло є пластикові вікна. Їх можна придбати і б / у. Такий варіант обійдеться в 500 грн.

Утеплити стіни можна ще і гіпсокартоном. Листи цього матеріалу різних розмірів пропонуються від 60 грн. за квадратний метр.

Взимку жителям приватних будинків знадобиться електрокотел. Інтернет-продавці просять за нього в середньому за 1 390 грн. Газовий котел коштує в середньому 2 500 грн., Більш потужний - 4 500 грн.

Також додатково можна придбати тепловентилятор (від 220 грн.), Масляний обігрівач (від 500 грн.) Або електрокамін (2700 грн.)

20.09.2016 21:58

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!